Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

                                                                                               

 

  E-Bülten  

Aralık 2017, E-Bülten  

EEMKON

Elektrik Mühendisleri Odası İstanbul şubesi tarafından düzenlenen, "Elektrik-Elektronik Mühendisliği Kongresi 2017" (EEMKON 2017); 16-18 Kasım 2017 tarihlerinde İstanbul‘da Harbiye Askeri Müze Kültür Sitesi’ nde gerçekleşmiştir.

Ülkemizde ve dünyada hızla gelişen elektrik, elektronik ve biyomedikal mühendisliği alanlarında yenilikleri paylaşılmış, irdelenmiş ve geleceğe ilişkin politikalar tartışılmıştır. Bu alanda Power Elektronik &Power Solar da yerini almış, meslektaşlarıyla bir araya gelmiştir.

 

KAHRAMANMARAŞ GES PROJEMİZ..

Kahramanmaraş 2*1 MWp fabrika çatı montaj güneş enerji projelerimiz tamamlanarak teslim edildi..

Güneş Enerji sektörü Türkiye’ de ciddi bir büyüme potansiyeline sahiptir. Bu potansiyelin daha iyi değerlendirilebilmesi için, özellikle çatı üzeri projelerin ve yatırımların artması gerekmektedir Power Solar, kurulumunu gerçekleştirdiği çatı üzeri güneş enerjisi santralleri ile Türkiye’de pek çok ilke imza atmaya devam ediyor..

 

Dijital teknoloji ile haberleşme yeteneği gelişmiş, sütun varyaklı servo ve IGBT’ li statik tip voltaj regülatörlerimiz..

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

 

 

ESKİŞEHİR ŞEHİR HASTANESİ PROJESİ

Eskişehir Şehir Hastanesi projesinin redresörleri Power’ dan..

BAB-I ALİ TOPLANTISI

Sayın Bakan Dr. Faruk Özlü bey’ in Elektrikli Araçlarla ilgili sunumuna katıldık.

Bab-ı Ali toplantısı’nda Sanayi Bakanımıza istek ve taleplerimizi ilettik. Sanayici, girişimci AR-GE ve üretim yapan firmaların sıkıntılarını anlatma fırsatı yakaladık..

Detaylı bilgi için tıklayınız.

2X340 MWp Termik santralin tüm AC/DC 12 pulse güç üniteleri sts konverter, inverter, rectifier, ups, akü grubu dahil anahtar teslim çözümlerimizi kendi AR-GE’mizde  geliştirdiğimiz ve üretimini yaptığımız yerli ürünlerle karşılayarak teslim ettik..

 

 

TEST KABULÜ

Tedaş Ayedaş Enerjisa Yurt Geneli redresör-akü test kabülleri başarı ile tamamlandı. Yurdumuza hayırlı uğurlu olsun. www.powerelektronik.com.tr +902164816699