Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

     
 
 

 

Power Solar Bülten

              Ekim, 2015 www.powerelektronik.com.tr

    www.powersolar.com.tr

YENİ SERİ FORKLİFT ŞARJ CİHAZLARIMIZ BEĞENİLERE SUNULUYOR..

Şarj cihazlarımız forkliftler, iş makinalarında kullanılan yüksek kapasiteli akülerin şarjı için tasarlanmıştır. Cihaz mikro işlemcili olmasından dolayı şarj işlemi en yüksek verimle yapılır. Akü bağlandığı anda şarj işlemi otomatik olarak başlar, işlem bittiğinde otomatik olarak kapanır.

Kullanım Alanları

  • Havalimanları, Fabrikalar,
  • Forklift bakım merkezleri, Ambarlar
  • Depolar
  • Elektrikli araçlar

 

 

DEMİRYOLU SEKTÖRÜNDE ÜRÜNLERİMİZE İLGİ OLDUKÇA İYİ!

 

Detaylı bilgi için tıklayınız.

1-4 EKİM ALMANYA BENNİNG GEZİSİ

Benning Fabrikasında müşterilerimizle gezip teknik bilgi, eğitim ve seminer verdik.

Dünyada en son teknoloji ve software özellikleri ile Solar projelerde avantaj sağlayan Benning ürünleri pazarda hızla tanınmaya ve tercih edilmeye devam ediyor.

          EMC Odası                        Elektrikli araç                            Seminer                          Benning Fabrika Gezisi

FORKLİFT AKÜ ŞARJ CİHAZLARIMIZ ENDÜSTRİLERDE KULLANILMAYA HIZLA DEVAM EDİYOR..

 

Enerji verimliliği ile Endüstrinin beğenisini kazanan ürünlerimize ait detaylı bilgi  için tüm müşteri adaylarımızı firmamıza bekleriz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız..

110V/60-300A REDRESÖR GRUBUMUZ..

GENEL ÖZELLİKLER

-Aşırı Isı, toprak kaçak, Akü Düşük /Yüksek voltaj, Akü Ters Koruması, Akü Düşük / Yüksek Hatası, Çıkış sigortası atık uyarıları,

-Giriş faz sırası seçmez,

- Şebeke yokken akü gerilimini izleyebilme,

- Ayarlanabilir Boost (hızlı) şarj akımı ve süresi ve Float (tampon) şarj gerilimi,

- Önden cihaz bileşenlerine kolay erişim,

- Çıkış gerilim ve akımını ekranda anlık olarak görebilme,

- Çıkış kısa devre koruması,

- İsteğe göre dağıtım paneli,

- Panel içi aydınlatma,

- RAL 7035,

- 5 butonlu Grafik LCD ekran,

- IP32 koruma sınıfı,

- Standart SCADA uyumlu kuru kontak role çıkışı ve RS232 haberleşme (opsiyonel MODBUS-PROFİBUS),

- Yedekli (Redundant) kullanıma uygun,

Daha detaylı bilgi için;

Detaylı bilgi için tıklayınız.

YENİLENEBiLiR ENERJİDE DEPOLAMA SİSTEMLERİNE YÜKSEK ÖNEM VERIYORUZ ! Enerji günümüzde çok büyük alan kaplıyor. Bunun için firmamız bu konuda Sürdürülebilir bir enerji depolama sistemi geliştirerek projelerinde Müşterilerine optimum Çözümler sunmaya devam ediyor.

SERVİS EĞİTİMLERİ..

2015 yılı Teknik Servis eğitimleri bu yıl Power fabrikasında gerçekleşti. Çalışanlar üretim departmanı’nda ürünler hakkında uygulamalı olarak detaylı bilgi edindi. Eğitim sonunda çalışanlara Kesintisiz güç kaynağı, Redresör eğitimine katılmalarından ötürü sertifika dağıtıldı.

KIRKLARELİ KAVAKLI BELEDİYESİ SOLAR AYDINLATMA SİSTEMLERİ..

Power Solar ekibi tarafından 2013 yılında tamamlanan Kırklareli Kavaklı Belediyesi Üniversite yolu sokak aydınlatma direkleri başarı ile testlerinden geçmiştir.

Detay bilgi için tıklayınız. 

MODULAR UPS LERDE HIZLA BÜYÜMEYE DEVAM EDİYORUZ.

Firmamız 17. yılına girerken tüm grup firmaları ile Tübitak - Teydeb destekli ve ödüllü her zaman müşteri istek ve taleplerini ön planda tutarak sürekli sürdürülebilir bir yapı içinde Arge çalışmalarına devam ediyor.  1999 yılında kurulan Firmamızın günümüze kadar edindiği tüm bilgi birikimi tecrübelerini derleyerek analiz ederek, yeni tasarımlarında her zaman daha iyisini tüm Müşterilerine sunmaya devam etmektedir. Tüm Gücünü müşterilerinden alan firmamız daima daha iyi, daha Ekonomik, Daha çevreci, Daha verimli ürünler üretmeye devam ediyor. Teşekkürler Power Grup Çalışanları Teşekkürler Türkiye.

48 PULSE'a KADAR ALTYAPISINI BİTİRDİĞİMİZ DSP KONTROLLÜ REDRESÖR AKÜ ŞARJ CiHAZLARIMIZ..

 

380/400 Vac giriş 48/110 VDC 300 A Çıkışlı Endüstriyel tip redresörlerin kabulleri yapılarak enerji üretim santrallerine sevkleri tamamladı.

Detay için tıklayınız.

İş İlanı(Ar-Ge Mühendisi)

İş tanımı:

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Redresör ve İnvertör pazarında üretim yapan firmamız Ümraniye-Çakmak’ta  kendi binasında  proje sorumluluğu vermek amacıyla Ar-Ge Mühendisi aramaktadır. Tübitak ile destekli olarak yürütülebilen ve aynı zamanda ticarileşmesini de sağladığımız ürünlerimizin yazılımsal ve donanımsal tasarımı, ürün geliştirme , test etme ve seri üretime hazır hale getirme aşamalarında görev alacak olan aday , ilgilendiği projelerde sorumluluk sahibi olacak  ve kariyer gelişimi imkanları da bulacaktır.Uygun niteliklerdeki takım arkadaşlarının firmamıza başvurmalarını rica ederiz.

Genel nitelikler:

* Güç elektroniğinde tecrübeli , kontrol ve modülasyon tekniklerinde bilgi ve deneyim sahibi  * Microchip-DSPIC33F ve DSPIC33E serisi DSC'lerinde ve Texas-C2000 serisi DSC'lerinde uygulama yapmış * Orcad,Eagle gibi çizim programlarına hakim, şematik ve kart tasarımı yapabilen * İngilizceyi iyi bilen * 2-10 yıl deneyimli * Üniversitenin Elektrik&Elektronik bölümlerinden mezun * Erkek adaylar için askerliğini yapmış * Tercihen Ümraniye çevresinde ikamet eden

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powersolar.com.tr