Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

                                                                                               

 

  E-Bülten  

 Ekim 2017, E-Bülten  

STATİK SERVO REGÜLATÖRLERİMİZ..

Dünyanın en iyi statik ve Servo Regülatörleri 3 yıl full garanti 30 yıl ürün performansı ile %98,5 verimli uzaktan izleme haberleşmeli Ortea İtalyan voltaj regülatörlerimiz..

 

Türkiye tek Resmî distribütörü Power Elektronik A.Ş.

 

http://www.ortea.it/en/

 

SOLAR PROJELERİMİZ..

Dünyada fosil yakıtlara dayalı enerji üretiminin giderek artması ile karbondioksit salınımları ve sera-gazı etkisi geri dönülemez bir şekilde artmış ve çevremizi, yaşantımızı tehdit eder hale gelmiştir. Gelinen bu noktada, yenilenebilir enerji kaynakların yegâne çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır.

Power Solar 19 yıllık tecrübesiyle Güneş Enerji yatırımlarınızda hizmetinizdedir.

 

POWER ELEKTRONİK UPS ÇÖZÜMLERİMİZ..

 

PWR 11-OL

Mikro işlemci kontrollü, tam otomatik, tam sinüs ONLINE LCD’li kesintisiz güç kaynağı

Ev-ofis bilgisayarları, pos cihazları, data merkezleri, makinalar ve 220 VAC ile beslenen harici tüm cihazlar için uygundur.

 

http://www.powerelektronik.com/ups

 

ORTEA STATİC IGBT REGÜLATÖRLERİMİZ..

IGBT’ li statik regülatörleriz Dünyada ilk defa Power müşterilerine sunulmaya başladı.

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

BAYİ ZİYARETLERİ

 

Denizli Bayimizi yerinde ziyaret ettik.

REDRESÖRLER NERELERDE KULLANILIR ?

TÜBİTAK TEYDEB HİBE DESTEĞİMİZ..

Tübitak-Teydeb hibe desteğimiz elimize ulaştı. Power Elektronik AR-Ge çalışmalarına önem vererek rakiplerine fark atmaktaya hızla devam etmektedir.

Günümüz rekabet koşullarında, teknoloji geliştirme çalışmaları işletmeler açısından kaçınılmaz olmuştur. Teknoloji geliştirme faaliyetleri oldukça kapsamlı faaliyetler dizisinden oluşmaktadır. Bunlar arasında teknolojinin transfer edilmesi, kullanılması ve üretilmesi bulunmaktadır.

Teknolojinin transfer yoluyla temin edilmesi kısa vadede teknolojik ilerlemeye katkıda bulunsa da, uzun vadede etkileri oldukça düşüktür. Uzun vadede teknolojik olarak ilerlemenin en etkili yolu, teknolojinin üretilmesidir. Bu noktada, teknoloji yönetimi çalışmaları içinde önemli bir yere sahip olan Ar Ge faaliyetleri ön plana çıkmaktadır. Ar Ge çalışmaları, oldukça kapsamlı ve maliyetli olmasının yanı sıra, getirisinin uzun vadede olması nedeniyle, işletmeler açısından riskler içermektedir. Bu riskleri en aza indirerek Ar Ge’den etkili bir şekilde faydalanmak, faaliyetlerin sistematik bir çerçevede yürütülmesine ve Ar Ge performans ölçümlerinin yapılmasına bağlıdır.