Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

GÜNEŞ PANELLERİMİZİ STOKLARDAN TESLİM EDİYORUZ.   

 

 

 

Power Solar 2004 yılından bugüne kadar fotovoltaik sektöründe faaliyet göstermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar dünyanın çeşitli yerlerinde yaptığı kurulumlardan edindiği teknik deneyimi bünyesinde barındırdığı teknik ekibin akademik altyapısı ile birleştirerek, müşterilerine en doğru ve en ekonomik çözümleri sunmaktadır.

 

 

ÖLÇME ve DEĞERLENDİRME ÇALIŞMALARI: Fizibilite çalışmalarının temeli olan ve bu çalışmalardan ayrı olarak müşterilerimize sunabildiğimiz ölçümler ve sonuçların teknik değerlendirilmesi işlerini kapsamaktadır.


• FİZİBİLİTE ÇALIŞMALARI: Fizibilite çalışmaları kurulmasını hedeflediğiniz güneş enerjili sistemin gelecekte size ne tür getirileri olacağı, avantajları, sistem sürekliliği, coğrafik koşullara bağlı olarak teknik ve ekonomik verimliliği hakkında bilgi verir. Fizibilite çalışmaları sistemin ekonomik ve teknik getirilerinin öngörülerini, bulunan coğrafyada yerel yönetimlerin konuya karşı tutumları ve mevzuatları hakkında o anki durumlarını, basit olarak kurulması avantajlı olan sistemler hakkında bilgileri, sistem kurulumundan önce yapılması gereken siyasi, teknik ve benzeri önerileri içerir. Bu kaynak sistem kurulumu aşamasında izlenilmesi gereken iş planını oluşturmaktadır. Bir fotovoltaik proje çalışması için yapılması önerilen en önemli iş adımıdır.Modern ve Endüstriyel anlamda kritik yüklerin tedariğinde dünya standatlarında çözümler sunmaya devam etmektedir.

 

     

 

  Hibrid İnvertörümüz yolda..

 

 

 

 

 

 

2004 yılından beri hız kesmeden devam  projelerimize bu sefer yenisini kattık.

İhtiyacın ve talebin giderek arttığı günümüzde müşterilerimizden gelen talepler üzerine

Hibrid invertör tasarımını bitirdik , önümüzdeki ay sonu satışına başlayacağımız ürünümüz artık  farklı

Fotovoltaik projelerde kullanılabilecek. Her türlü kristal panel ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

DC girişvoltajı 150VDC ile 500VDC aralığında iken öncelikli olarak.Güneş enerjisinden faydalanmaktadır. Programlanabilen

öncelikli kaynak seçeneği ; Güneş enerjisi(Rüzgar Enerjisi)-Akü – Şebeke(Jeneratör) ve tersi olarak Şebeke(Jeneratör)-

akü arasında otomatik geçiş yapabilmektedir.

Giresun Adası SOLAR POWER Enerji ile aydınlanıyor. 

 

Kültür Bakanlığına ait olan Giresun il özel idaresi proje yürütücülüğünde gerçekleştirdiğimiz Giresun adası Solar Hibrid projemiz devreye alınmıştır.

Adada yenilenebilir enerji ile aydınlatma ve kamera sistemlerini besliyoruz.

Projede 2*3kW Off-grid Rüzgar türbini,2,5kW fotovoltaik panel, 48VDC akü grubu, 12kVA dizel jeneratör başarı ile teslim edilmiştir.

Projede aylık 1000TL mazot giderleri %95 oranında azalmış ve tasarrufa gidilmiştir.

Kültür Bakanlığı ve Giresun İl Özel idaresinin bizi tercih etmesinden dolayı teşekkür ederiz.

    

 

 

 

Tübitak Projelerimiz Hız Kazanıyor.

 

Tübitak araştırması kapsamından yürütülen projede 2kW Rüzgar Türbini ve 2kW fotovoltaik sistemi başarı ile devreye aldık.

Sistem 48VDC sistem ile Telekom sistemlerinin enerjisini beslemektedir.

Tübitak ve yürücü firmaya desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.