Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

 

     
 
 

 

Power Elektronik Bülten

              Eylül, 2014 www.powerelektronik.com

  REDRESÖR GRUPLARIMIZ

Power marka redresörlerimiz Rusya pazarında da büyük ilgi görüyor. Kalitesi ile TSE, GOST,  EMC  tip testleri ile dünyada sayılı firmalar arasına giren Power Elektronik, DSP kontrollü trafolu ve trafosuz Redresör, DC besleme ve Akü şarj cihazlarımız artık rakiplerini geride bırakmıştır.  

POWER SOLAR DEPARTMANIMIZ HIZLA BÜYÜYOR...

Power Solar Enerji Departmanı hızla büyüyor. Ürün çözümleri arasına Power Solar Rüzgar Enerjisi yedekleme tankını da ürün çözümlerine ekledi.

 

27 yıl garantili  10,000 defa şarj ve dip deşarj sayısı ile her gün şarj deşarj olan bu geliştirdiğimiz ürüne ilgi oldukça büyük. Ülkemizde enerji maliyetinin hızla büyüdüğü şu zamanlarda artık boşa gidecek enerji olmamalı ve her zaman azda olsa ürettiğimiz enerjiyi verimli şekilde depolama kaçınılmaz hale geldiğini tespit ettik ve bu ürünü siz sayın müşterilerimize satışa hazır hale getirdik.

Detaylar için tıklayınız.

POWER SOLAR INVERTERLERİMİZ

Power Solar marka 1-3-5kVA stok teslim inverterlerimiz hakkında detaylı bilgi içi tıklayınız.

DC Giriş, 1 -3 Faz AC Çıkış Invertörler başta Solar Sistemler, Yat ve Tersanelerde, Sanayi , Telekom, Enerji Üretim Santralleri, Baz istasyonları gibi alanlarda kullanılmak üzere üretilmiş ileri teknoloji cihazlardır.

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz:

info@powerelektronik.com.tr