Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

 

                                                                                             

 
                                                                                                                                                             
 
                      

Power Elektronik Bülten

 

 

 Eylül, 2016

 

www.powerelektronik.com.tr       www.powersolar.com.tr   www.powermuhendislik.com.tr

Endüstriyel Tip Redresörlerimiz: 200-300 A paralel yedekli olarak çalışan uzaktan haberleşmeli DSP kontrollü redresörlerimiz Dubai ve birçok Arap ülkelerine sevk ediliyor..

-16-Bit DSP kontrollü

-Grafik LCD ekran

-5 vektör buton

-%5’ ten düşük ripple çıkış salınımı

-Alarmlar için SCADA’ ya uygun kuru kontak röle çıkışları

-Aşırı sıcaklık koruması

-Aşırı yük koruması

-Programlanabilir Boost (hızlı) şarj akımı ve süresi ve

-Float (tampon) şarj gerilimi

-Anlık olarak ekranda tüm değerleri okuyabilme imkanı

-Trafo ve tristör teknolojisi ile doğrultma

-Önden erişim

 

 

Solar enerji santralleri projelerinde 2004 yılından bu yana tecrübe sahibi olan firmamız yerli solar İnverter üretimi konusunda AR-GE çalışmalarına hızlılık veriyor.

Bir Koyunun Bir Güneş Santraline Ne Faydası Olur?

Rüzgar yükünün fazla olduğu bölgelerde yere mümkün olduğu kadar yakın monte edilen güneş santralleri için otların büyümesi önemli bir problem kaynağı idi gölge yarattıkları için. Koyunlar gerçekten en ucuz ve en ekolojik çözüm olmuş. Üstelik çim yemedikleri zamanlarda güneş panellerinin gölgesinde dinleniyorlar...

Detaylı bilgi için tıklayınız.

 

 

Pakistan bayilerimizi ziyaret ettik ülkede servis ve satışlarımızı hızla artırıyoruz.

UPS(Kesintisiz Güç Kaynağı) Nedir ?

UPS(Uninterruptible Power Supply)

UPS; elektrik yükünün(elektrik ile çalışan tüm cihazlar) bağlı bulunduğu şebekeden meydana gelen veya gelebilecek olası gerilim dalgalanmaları(çöküntüler,yükselmeler, ani değişikler) harmonikler, kısa veya uzun süreli kesintiler v.b. durumlarda yükü bu değişimlerden koruyan ve yükün sağlıklı ve kesintisiz çalışmasını sağlayan elektronik cihazdır.

UPS Modelleri Nelerdir?

UPS’ler yapıları itibariyle; statik UPS ve Dinamik UPS olamak üzere ikiye ayrılırlar.

Statik UPS’ler çalışma şekillerine göre; online UPS, offline UPS olmak üzere üçe ayrılırlar.

 

1000 KM Menzile Sahip Elektrikli Otobüs 

Solar Katamaran Dünya Turuna Hazırlanıyor …

Tüm elektrik ihtiyacını güneş enerjisi, rüzgar enerjisi ve hidrojen bazlı yakıt pillerinden alacak dünyanın ilk %100 temiz enerjili teknesi önümüzdeki senenin başında 6 sene sürecek dünya turuna başlayacak. En az 100 farklı limana uğrayacak elektrikli katamaranın ilham kaynağı ise dünya turunu zorluklarla da olsa bitirebilen güneş enerjili uçak Solar Impulse olmuş. Energy Observer adı verilen tekne şu anda Batı Fransa'da Malo tersanesinde enerji ekipmanlarının montajını bekliyor…

 

Güneş Oldukça Müzik Durmayacak

Kablosuz hoparlörler yaygınlaştığından beri, sahil kenarlarından parklara her an her yerde çalan müzikle eğlenen grupları görmek mümkün. Kolay taşınabilir ve bluetooh bağlantılı olması hayli konforlu olsa da favori şarkının en sevilen yerinde biten şarj bugüne kadar pek çok kullanıcıyı üzmüş olsa gerek. Girişimci Vincent Dupontreué', işte tam da bu noktada kendi tecrübelerinden de yola çıkarak, suya dayanıklı taşınabilir güneş enerjili hoparlör Lemon California Roll'u tasarlamış ,...

Silindir şeklinde dizayn edilmiş cihazın bir yüzeyine, yüksek verimli 9 adet küçük güneş paneli yerleştirilmiş. Tamamen şarj edildiğinde 20 saate kadar yayın yapabilen cihaz, USB kablosu takıldığında mobil cihazları şarj edebilecek bir powerbank haline gelebiliyor.

 

Fas ülkesine 30 adet 100-500 A arası dsp kontrollü endüstriyel paralel yedekli ürünlerimizi teslim ettik ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz.

 

Örnek aydınlatma tasarımlarımız..

3 faz redresör prensip şeması

Şebekedeki arızalar kullanıcıları da etkiler !..

Kesintisiz güç alanında firmanıza artı değer katacak en yeni teknoloji  UPS 'ler (Kesintisiz Güç Kaynakları), REGÜLATÖRLER ile siz değerli yol arkadaşlarımızın profesyonel çözüm ortağı olarak yanınızda olmaktan, deneyimli ve yetkili teknik ekibimizle sizlere teklifte bulunmaktan, hizmet vermekten memnuniyet duyacağımızı belirtmek isteriz. 

Günümüzde teknolojik cihazlar işlerimizi hızlandırıp kolaylaştırmakta ancak enerji kesintiye uğradığında işlerimiz yarıda kalmakta, verilerimiz kaybolmakta ve işlerimiz aksamaktadır. Bu soruna çözüm olarak hızlı, verimli Kesintisiz Güç Kaynakları ortaya çıkmıştır. Voltaj değişimlerinden yada kesintilerden etkilenmeyin..

POWER ELEKTRONİK olarak ulusal ve uluslar arası alanda 1999 yılından bu güne hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz enerji bakımından artı bir değer katacak, kendi üretimimiz olan Kesintisiz Güç Sistemlerini sizlere önermek, en uygun cihazı seçmede yardımcı olmak isteriz..

Her zaman çözüm ortağınız olarak yanınızda yer almayı temenni ederiz...

Phone : 0216 481 66 99

Fax: 0216 481 66 09

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powerelektronik.com.tr