Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin
 
     
 
 

 

 

 

Power Solar Bülten

              Haziran, 2015 www.powerelektronik.com.tr

                                          www.powersolar.com.tr

ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARINDA POWER HIZLA YOL ALIYOR…

Solar Enerji ile akü destekli, akülü elektrikli araçlar için satışına hızla yol verdiğimiz ürünlerimize ait taleplere en iyi şekilde cevap veriyoruz.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız..

 

POWER KENDİ BİNASINDA ENERJİ ÜRETİYOR !

Geçtiğimiz günlerde  Power Elektronik  çevresine örnek olmak ve enerji maliyetini düşürmek amaçlı kendi binası üzerine Solar Güneş panellerinin montajını yaptırdı.. Bu şekilde solar enerjili güneş paneller tüm çevrenin ilgi odağı oldu.

                         

100 kWp SOLAR İNVERTER

 

Enerji ürünlerinin kabulleri yapılarak sahaya sevk edildi.  Power 16. yılında On grid şebekeye satış yapan ürününe ait her türlü hizmeti en iyi şekilde vermeye devam ediyor.  

İRAN DİSTRİBİTÖRÜMÜZÜ ZİYARET ETTİK..

İran distribütörümüzle uzun vadeli projelere imza attık tüm ürün çeşitliliğimizle detaylandırdığımız projelere ait detaylı olarak Dünya geneli tüm distribütörlerimizi biliçlendiriyor en iyiyi en iyi kaliteli ürünleri en hesaplı şekilde sahip olmalarını sağlıyoruz.

 

FORKLİFT AKÜ ŞARJ CİHAZIMIZ…

Forklift akü şarj cihazlarımız, iş makinalarında kullanılan yüksek kapasiteli akülerin şarjı için tasarlanmıştır. Cihaz mikro işlemcili olmasından dolayı şarj işlemi en yüksek verimle yapılır. Akü bağlandığı anda şarj işlemi otomatik olarak başlar, işlem bittiğinde otomatik olarak kapanır.

Daha detaylı bilgi için tıklayınız..

 

SOLAR STRİNG ve MODULAR İNVERTERLERİMİZ..

Alman malı Benning solar inverterimiz ongrid Türkiye' de bir çok projede yoğun kullanılmaya başladı

Daha detaylı bilgi için tıklayınız..

MODULAR RACK TİPİ REDRESÖRLERİMİZE İLGİ BÜYÜYOR..

10-100 A arası modular rack tipi, IP 51-54 seçenekli ürün çözümlerimiz pazarda büyük yankı uyandırdı.

 

 • EĞİTİMLERE ÖNEM VERİYORUZ •

Power Elektronik Teknik Servis çalışanlarına periyodik aralıklarla eğitim aldırıyor.. Eğitim veriyor, bunun için geziler organize ederek yurt içi ve yurt dışı çözümlerinin güncel eğitimini servis personellerine aldırarak Müşteri Memnuniyetini her zaman ön planda tutmayı başarıyor..

 

İş İlanı(Tekniker/Teknisyen/Mühendis)

Kesintisiz güç kaynağı sektöründe bakım, onarım ve tamir de çalışacak Elektrik/Elektronik teknisyenleri aranmaktadır!

Genel Nitelikler:

-Güç Elektroniği ve UPS sektöründe deneyimli

-Teknik lise, endüstri meslek lisesi ve yüksek okulların Elektrik/Elektronik/Endüstriyel bölümlerini bitirmiş olmak

-Tercihen Anadolu yakasında,Ümraniye oturmak.

-B sınıfı araç ehliyeti sahibi olmak

-Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması

-Tercihen ingilizce bilen

-Seyahat engeli bulunmayan

İş İlanı(Ar-Ge Mühendisi)

İş tanımı:

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Redresör ve İnvertör pazarında üretim yapan firmamız Ümraniye-Çakmak’ta  kendi binasında  proje sorumluluğu vermek amacıyla Ar-Ge Mühendisi aramaktadır. Tübitak ile destekli olarak yürütülebilen ve aynı zamanda ticarileşmesini de sağladığımız ürünlerimizin yazılımsal ve donanımsal tasarımı, ürün geliştirme , test etme ve seri üretime hazır hale getirme aşamalarında görev alacak olan aday , ilgilendiği projelerde sorumluluk sahibi olacak  ve kariyer gelişimi imkanları da bulacaktır.Uygun niteliklerdeki takım arkadaşlarının firmamıza başvurmalarını rica ederiz.

Genel nitelikler:

* Güç elektroniğinde tecrübeli , kontrol ve modülasyon tekniklerinde bilgi ve deneyim sahibi  * Microchip-DSPIC33F ve DSPIC33E serisi DSC'lerinde ve Texas-C2000 serisi DSC'lerinde uygulama yapmış * Orcad,Eagle gibi çizim programlarına hakim, şematik ve kart tasarımı yapabilen * İngilizceyi iyi bilen * 2-10 yıl deneyimli * Üniversitenin Elektrik&Elektronik bölümlerinden mezun * Erkek adaylar için askerliğini yapmış * Tercihen Ümraniye çevresinde ikamet eden

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powersolar.com.tr