Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

     

 

 

 

Power Solar Bülten

              Kasım, 2015 www.powerelektronik.com.tr

    www.powersolar.com.tr

TEST KABULÜ

Kasım ayı içerisinde Mısır redresörlerin test kabulü yapıldı..

 

KIBRIS ENERJİ BAKANLIĞI FİRMA ZİYARETİ..

17. Yılımızda Yeni Ürün Kataloğumuz Çıktı..

Türkçe - İngilizce olarak hazırladığımız Power Elektronik & Power Solar katalogları tüm müşterilere sunulmaya başlandı..

                                                                                

TEKNİK BİLGİ EĞİTİM VERMEYE HIZLA DEVAM EDIYORUZ ..

Üretmiş ve Distribitörlüklerini yapmış olduğumuz proje ve ürünlerimize ait çözüm sunmaya devam ediyoruz. Daha detaylı bilgi için tıklayınız.

 

ARAÇ ŞARJ İSTASYONLARIMIZ SATIŞA BAŞLADI !

UŞAK 60 KWp PROJEMİZ..

Solar enerji kasım ay' ı devam eden sahalarımızdan görüntüler..

 

500 A REDRESÖRLERİMİZE İLGİ BÜYÜK !

500 A , DSP kontrollü enerji ve Rafinery projeleri için ürettiğimiz redresörlerimizi sevk ediyoruz.

 

ENERJİ HOLDİNG FİRMASI FİRMAMIZI ZİYARET ETTİ..

Ar-Ge merkezi gibi projeler üreten firmamıza ilgi ve ziyaretler sıklaşıyor.. Firmamızın kurulduğu günden bu yana ileri innovasyon süreçlerini analiz ederek sektöre  ve pazara yenilikler getirmeye devam edecektir.

ADIYAMAN DSİ PROJEMİZ..

Türkiye’de ilk kez Power Solar A.Ş. firmamız tarafından Adıyaman’da kurulacak olan Güneş Enerji Santrali’nin (GES) kurulumu için çalışmalar sürmektedir. Adıyaman merkez Doyran köyü sınırlarında Bölge Müdürlüğü tarafından kamulaştırılan 50.000 metrekarelik bölümünde 2 MW kurulu gücündeki Güneş Enerji Santrali kurulacak. Tam kapasite ile 3.500.000 kWh/yıl elektrik enerjisi üretilmesi planlanıyor.

ERZURUM 320 KWp SOLAR ÇATI UYGULAMALARIMIZ..

Her türlü arazi, çatı ve özel yapı alanlarında uygulamalar yapılmasına olanak sağlayan firmamız Projesini aldığı fabrika üzeri Solar Çatı Uygulamalarına hızla devam etmektedir..

YALOVA ÜNİVERSİTESİ EĞİTİM SEMİNERİMİZ..

Power Elektronik San.Tic. A.Ş. olarak 24 kasım 2015 tarihinde Yalova Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Kimya ve Süreç Mühendisliği Bölümü  3. Sınıf öğrencilerine firmamız Teknik Koordinatörü Sn. Feramuz KARŞİL tarafından, mezun olacak arkadaşların iş hayatında karşılaşacakları zorluklar ve çözüm yolları ile ilgili  genel bir bilgi verildikten sonra, sahada üretim yapan firmaların üretim süreçlerinde görecekleri AC-DC motorlar  ve çeşitleri ile SCADA sistemleri konularında eğitim verilmiştir. Eğitimde anlatılan konular,  örnek uygulamalar üzerinde de açıklanmıştır. Ziyaret sırasında  Kimya ve Süreç mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. M. Cahit ENSARİ, bizi davet eden Sn. Temel HAMZAOĞLU ve Dr. Ahmet TURAN tarafından gösterilen yakın ilgiye teşekkür ederiz.  

 

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powersolar.com.tr