Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

     
 
 

 

PowerSolar Bülten

              Mart, 2015 www.powersolar.com.tr

 9-11 Nisan 2015 tarihlerinde İstanbul’ da düzenlenecek olan

 SOLAREX İSTANBUL GÜNEŞ ENERJİSİ & TEKNOLOJİLERİ FUARI’ NDA

 Mevcut projelerinizi görüşmek, yeni iş alanları yaratmak, sistem çözümlerimiz hakkında bilgi almak ve mevcut  sisteminizin verimliliğini en üst düzeye çıkarmak için uzman kadromuzla birlikte görüşmek üzere sizleri ;  

 11. Hall A04  no’ lu standımızda görmekten mutluluk duyacağız.

 ALMANYA BENNİNG ZİYARETİMİZ...

 Modular Ups ve String inverter kabullerini Bocholt Fabrikasında gerçekleştirdik. %100 Alman malı ve üretimi olan  Benning Solar inverterler  Türkiye pazarında hızla büyüyor.

 Tree Level %98,7 yüksek verimlilikte çalışan %100 Alman malı Benning Solar inverterlerimiz Dünyada bir çok ülkede  olduğu gibi Türkiyede’ de projelerde sıkça kullanılmaya başlanmıştır. 1 kWp den 1 MWp e kadar çözüm sunan firmamız  String şeklinde sınırsız güce ulaşmaktadır.                                     

306,5 MWh Devlet Su İşleri Ilısu Barajı Andritz Hydropower projesi birçok

HES projelerinde kullanıldığı gibi yine Benning ürünlerini tercih etti ve fabrikada test kabulü yapıldı.

 

     AKÜLÜ SOLAR İNVERTERLER..

Distribütörü olduğumuz Alman Benning markası tarafından dahili Litium-ion batarya teknolojisine sahip, 8000 dip cycle ömrü olan kompakt Off-grid akülü solar inverter Dünyada çok rağbet görüyor.  

 

 HIZLI TREN PROJESİ KAPSAMINDA YAPTIĞIMIZ ÜRÜNLER..

 Power Elektronik olarak raylı sistemlere ait çözümlerimizi ve yaptığımız ürün-proje bilgilerini paylaşmaktan memnuniyet  duyarız..

 Raylı sistemlerde bugüne kadar farklı kollarda birçok ürün ve proje tamamladık.Bunlardan bazıları direkt olarak TCDD ve  yüklenici firmalara yapıldı.Bir kısmı ise endirekt olarak alt yükleniciler aracılığı ile yapılmıştır.Çözümlerimizin kapsamı  genel olarak kategorize etmek gerekir ise trenin içi ve dışı olarak ikiye ayırabiliriz.

 -Trenin dışında: TCDD normal raylı sistemler için sinyalizasyon ve kontrol sistemlerini besleyen UPS, DC,  Rectifier, Aküler, İnvertörler gibi güç ekipmanlarının üretim-montaj ve kabulü işlemleri.

 -Trenin içinde: Konvertörler,güç üniteleri,kontrol sistemleri,invertörlerin tedarik ve uygulamaları.

 

 Daha detaylı bilgi almak için  tıklayınız.

 480 kVA Datacentre Modular UPS kabulümüzü yaptırarak Müşterilerimizi Almanya Benning fabrikasında  test kabulünü  yapmak için davet ettik. 12 adet 40 kVA lık modüllerden oluşan ürünümüze zorlu şartlarda sismik testler yapıldı.

 

 

 

DUBAİ MİDDLE EAST FUARI..

Dubai Middle East fuarında Ortea ve Distribitörler  toplanarak toplantı gerçekleştirdi.

 Power Elektronik & Solarpower A.Ş Türkiye ve civarı ülkeler için 2015 hedeflerini belirledi.

 KTÜ KARİYER GÜNLERİ ETKİNLİĞİNE KATILDIK..

 Power Elektronik olarak, 17 Mart 2015 Salı günü düzenlenen Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi'nde  firmamız başarılı öğrencilerle biraraya geldi.

.

 

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powersolar.com.tr