Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin
 
 

                          
 

 

 

Power Elektronik Bülten

              Nisan, 2014 www.powersolar.com.tr

                                                                            SOLAREX FUARI

Power Solar olarak 10-12 Nisan 2014 tarihleri arasında SOLAREX fuarında değerli misafirlerimizi ağırladık.

 

Katılımın yüksek olduğu bu fuarda; güneş paneli, rüzgar türbini, inverter, solar şarj kontrol üniteleri ve diğer ürün çözümlerimizi paylaştık. Yurt içi ve yurtdışı bir çok yatırımcı ve partnerler ile 75 mWp' lik proje teklifi çalışmalarına başladık. %100 yerli tasarım On-grid solar inverterlerimizi de bu fuarda tanıttık.

Daha detaylı  bilgi, sunum ve üretim alanımızı görmeniz için siz değerli müşterilerimizi firmamıza davet ediyoruz.

 VAN EDAŞ İÇİN ÖZEL ÜRETİM REDRESÖRLERİMİZ

Özel tasarlanmış olan bu ürünümüz mevcut redresörlerimizin dahili akülü halidir. 1 Faz 110V 30A'e kadar kapasitesi bulunmaktadır.

 

 

   MOBİL UPS

   Seyyar radar besleme ünitelerine, Power Elektronik üretimi olan  300kVA Kesintisiz Güç Kaynakları yerleştirildi.

 

ORTEA FABRİKA GEZİSİ

2-5 Nisan İtalya Ortea fabrika ziyaretine müşterilerimizi götürüp kalite ve teknolojiyi çok yakından görmelerini sağladık.

Ortea 1-6 Mva' ya kadar dünyada en büyük dijital regülatör üreten firmanın Türkiye ve Türkiye Cumhuriyetlerine şimdiye kadar 5 milyon Euro değerinde ürünlerinin satışını gerçekleştirdik.

2007 yılından itibaren devam eden distribütörlüğümüz her geçen yıl daha da büyüterek pazar payımızı kaliteli müşteri ağımızı genişletiyoruz. İlk günden itibaren kaliteli ürün alan müşterimiz 20 yıl sorunsuz bir şekilde kullanmaya devam etmektedir. %0,1 den küçük olan arıza oranı ile %98,5 net verimi olan ürünü çıkış güç faktörü 1 ve sütun varyaklı çift taraflı zincir sistemleri ile sürekli giriş voltajından örnek alıp çıkışı%0,5  hassasiyetle sabit tutmaktadır.  

 

  GREEN POWER JENERATÖR FABRİKA GEZİSİ

   2-5 Nisan tarihleri arasında distribütörü olduğumuz  Green Power İtalya Rimini şehrindeki jeneratör fabrikamızı müşterilerimizle ziyaret ettik. 

   Power Engineering departmanının ürün ailesi olan Green Power jeneratör 1963 yılından itibaren Avrupa'nın en büyük jeneratör firmaları arasındadır. 1-2500 kva ya kadar standart üretim yapan Green Power firması özel taleplere hızlı cevap verebilen nadir firmalardan biridir. 2014 yılında yoğun bir şekilde tanıtacağımız ürün departmanına başarılar dileriz.

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz:

info@powerelektronik.com.tr