Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

 

 

 

E-Bülten                                                                                                                                                              Nisan 2017

FİRMA ZİYARETİ

FİRMA ZİYARETİ Müşterilerimize üretim departmanımızı gezdirerek ürünlerimiz hakkında kısa bilgiler verdik.

Siparişler satış sonrasında müşterilerimize zamanında sunulmaktadır. Ayrıca tüm müşterilerimize kesintisiz enerji                 kaliteli bir şekilde sunulmaktadır. Satış politikamızda çevre faktörü de unutulmamış, cihazlarımızın hepsinde çevre       faktörü de düşünülerek, çevre dostu makineler ile herkesin temiz enerji alması sağlanmaktadır. Gelişmiş satış sonrası hizmet ağı ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

TEKNİK SERVİS EĞİTİMİMİZ

KAYSERİ TALAS BELEDİYESİ AÇILDI..!

07.04.2017 tarihi Cuma günü 17:00' da 1150 kWp Kayseri Talas Belediyesine yaptığımız Güneş Enerji Santralini  Sayın Bakan ve devlet erkanının  katılımı ile  açılışını gerçekleştirdik..   Çok yakında 3 MW Alanya projemizin  açılışına da ayrıca bekliyoruz..

ORTEA EĞİTİMİ

İtalya Ortea eğitimine katılarak genel teknik bilgi sahibi olundu.

Tüm ürün çeşitleri ve teknik detayları ile ilgili Servis ve Satış kadromuzdaki arkadaşlara teknik bilgiler ve sertifikalar

verildi.

ODTÜ KIBRIS GÜNEŞ ENERJİ SANTRALİ..

ODTÜ Kuzey Kıbrıs Kampüsü, ‘Yeşil Kampüs’ olma hedefi kapsamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin  

araziye kurulan en büyük ikinci Güneş Enerjisi Santrali’ni devreye aldı.

1 MW gücündeki santralin kampüsün ihtiyacı  olan elektrik enerjisinin yüzde 20’sini karşılayacak.

Solar Power işbirliği ile gerçekleştirilen santral, yılda yaklaşık 540 konutun enerji ihtiyacını karşılayacak kadar enerji üretecek.