Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

     

 

 

 

Power Solar Bülten

              Temmuz, 2015 www.powerelektronik.com.tr

                           www.powersolar.com.tr

SOLAR ENERJİ İLE PROJELERİMİZ KÖYLER DE DE HIZ KAZANDI..

Güneşten üretilen enerjinin, üretildiği anda hiçbir ara depolama aygıtı-cihazına(enerji depolama sistemleri) gerek olmaksızın enterkonnekte şebekeye bağlandığı ve depolamasız şebeke bağımlı sistemler olarak tanımlanan On-Grid sistemlerde öncelikle üretilmesi istenen enerji miktarı tespit ediliyor. Bu sistemlerin en büyük avantajı, sistemde akü gibi depolama birimlerine gerek olmadığı için üretim-tüketim dengesinde oluşan artık enerji için ayrıca ek bir maliyet olmayacaktır.

 

ÜMRANİYE AKASYA RESİDENCE PROJESİ

Ümraniye Akasya AVM ve Recidence Projesi Alman malı Benning marka Modular UPS almayı tercih etti. Türkiye bazında UPS’ de kaliteye önem verenmüşteri sayımız gün geçtikçe artıyor. Çünkü uzun vadede en uygun ürün olarak sunulmakta..Arıza yapmayan ve enerji maliyetini düşüren Modular UPS tercih eden müşterilerimize doğru tercih ve kaliteli bir yaşam dileriz..

                         

BİTLİS ADİLCEVAZDA 2. BÜYÜK PROJEMİZ !

Bitlis Adilcevaz da 2. yeni büyük projemiz Power Solar grubu için hayırlı uğurlu olsun..

Bu proje ile Türkiye ve Dünya' da 55 Adet ongrid offgrid projelere imza attık. 1999 yılından bu yana Power grubu profesyonel ekibi ile sürekli kendini yenileyerek dinamik kadrosu ile nitelikli işlerde referans yapmaya HIZLA devam etmektedir. Bize güven duyan tüm müşterilerimize ve partnerlerimize saygı, sevgi başarı dolu kazançların devamını temenni ediyoruz..  

Proje ve sözleşmeye İmza atarken....

ENDÜSTRİYEL TİP REDRESÖRLERİMİZ..

200-300-400-500A 24-48-110 ve 220 V DC çıkış 6-12 pulse DSP kontrollü endüstriyel Graphic LCD ekranlı trafolu ürünlerimizi görmeye test etmeye tüm proje partner müşterilerimizi  kurumlarımıza bekliyoruz.

                        Firma showroom....

PARK BAHÇE AYDINLATMALARA TÜM HIZ DEVAM..

Power Solar ekibi birçok kurumsal firmalara imza atmaya devam ediyor.

*Güneş enerjili park aydınlatma sayesinde, gündüz depoladığı enerjiyle gece boyunca ışık verir. *Üzerindeki sensörler yardımıyla gece olunca otomatik olarak yanar, gündüz olduğunda ise söner. *Güneşin olmadığı günlerde bile, akü kapasitesine göre uzun güneşsiz günlerde bile ışık verir.  *Güneş Paneli su geçirmez şekilde tasarlanmıştır. 

Kullanılan LED’ li armatür sayesinde daha uzun süre aydınlatma sağlamaktadır.

TEDAŞ TEST KABÜLÜ

Türkiye genelindeki elektrik dağıtım şirketlerince üretimini yapmış olduğumuz redresör cihazlarımızın genel testleri başarı ile yapılmıştır.

 Üretim departmanından...

KIBRIS BAYİ ZİYARETİ..

Kıbrıs bölge bayimizi ziyaret ederek bir çok projelere imza attık.Gelecek yılların planlarını yapıp hızla yol almaya devam edeceğiz.

İş İlanı(Tekniker/Teknisyen/Mühendis)

Kesintisiz güç kaynağı sektöründe bakım, onarım ve tamir de çalışacak Elektrik/Elektronik teknisyenleri aranmaktadır!

Genel Nitelikler:

-Güç Elektroniği ve UPS sektöründe deneyimli

-Teknik lise, endüstri meslek lisesi ve yüksek okulların Elektrik/Elektronik/Endüstriyel bölümlerini bitirmiş olmak

-Tercihen Anadolu yakasında,Ümraniye oturmak.

-B sınıfı araç ehliyeti sahibi olmak

-Erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması

-Tercihen ingilizce bilen

-Seyahat engeli bulunmayan

İş İlanı(Ar-Ge Mühendisi)

İş tanımı:

Kesintisiz Güç Kaynağı (UPS), Redresör ve İnvertör pazarında üretim yapan firmamız Ümraniye-Çakmak’ta  kendi binasında  proje sorumluluğu vermek amacıyla Ar-Ge Mühendisi aramaktadır. Tübitak ile destekli olarak yürütülebilen ve aynı zamanda ticarileşmesini de sağladığımız ürünlerimizin yazılımsal ve donanımsal tasarımı, ürün geliştirme , test etme ve seri üretime hazır hale getirme aşamalarında görev alacak olan aday , ilgilendiği projelerde sorumluluk sahibi olacak  ve kariyer gelişimi imkanları da bulacaktır.Uygun niteliklerdeki takım arkadaşlarının firmamıza başvurmalarını rica ederiz.

Genel nitelikler:

* Güç elektroniğinde tecrübeli , kontrol ve modülasyon tekniklerinde bilgi ve deneyim sahibi  * Microchip-DSPIC33F ve DSPIC33E serisi DSC'lerinde ve Texas-C2000 serisi DSC'lerinde uygulama yapmış * Orcad,Eagle gibi çizim programlarına hakim, şematik ve kart tasarımı yapabilen * İngilizceyi iyi bilen * 2-10 yıl deneyimli * Üniversitenin Elektrik&Elektronik bölümlerinden mezun * Erkek adaylar için askerliğini yapmış * Tercihen Ümraniye çevresinde ikamet eden

Görüş ve önerileriniz için e-posta adresimiz

info@powersolar.com.tr