Online Alışveriş Mağazamız açılmıştır !
Markete Git

Takip Edin

                                                                                               

 

    E-Bülten                                                                                                                                          Temmuz 2017, E-Bülten

ELEKTRİK ÜRETMEYE BAŞLADIK..

Alanya Belediyesi 3,154 kWp Tedaş onayı yapıldı. Yılda 5 milyon kW elektrik üreteceğiz. 

 

     

PW11 OL MODEL UPSLER

 

On-line 1 kVA - 20 kVA UPS

Çift çevrim teknolojili

Mikro işlemci kontrollü, tam otomatik, tam sinüs ONLINE LCD’li kesintisiz güç kaynağı

Ev-ofis bilgisayarları,pos cihazları, data merkezleri,makinalar ve 220 VAC ile beslenen harici tüm cihazlar için uygundur.

 

Planlı Alanlar İmar Değişikliği

03.07.2017 tarihinde resmi gazetede yayınlanan Planlı Alanlar İmar Değişikliği ile ilgili Milliyet Gazetesinde çıkan yazı medyada oldukça ilgi uyandırmıştır. Bu konuyla ilgili üç televizyon kanalı (NTV, STAR VE ULUSAL TV) ile röportaj yapılmış ve röportajlar Ana haber bültenlerinde yayınlanmıştır. Çatı uygulamaları ile ilgili telefonla NTV ve TRT1 Radyo kanallarında canlı yayına katılarak sorular cevaplandırılmıştır. İlgili ropörtajlara aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz

https://www.youtube.com/watch?v=9kFBNUnYl-k

https://www.youtube.com/watch?v=Fy9w9HON4ZA

https://www.youtube.com/watch?v=iurUSlJLCEw&feature=youtu.be

ÇATI ÜZERİ SOLAR UYGULAMARIMIZ..

Çatı tipi GES projelerinde çatının  fiziki durumu, GES üzerine gölgeleme yapabilecek engeller ve güvenlik dikkat edilmesi gereken hususlar olarak ön plana çıkarken, Power Solar fotovoltaik sektöründe konusunda uzman kadrosu ile bu engelleri aşmanıza güvenilir ve verimli bir yatırım yapmanıza yardımcı olacaktır.

ENDÜSTRİYEL TİP REDRESÖRLERİMİZ  (1-3 faz AC Giriş / 24- 48 -110-220 VDC)

1-3 faz AC giriş / DC çıkış DSP mikro işlemci kontrollü tristör ve Switch mode tip IGBT’li redresörler, aküler içinde/dışında seçenekleri ile başlıca Tedaş, TEİAŞ, EÜAŞ, HES ve trafo merkezlerinde -40 ile +60 derecede yeteri miktarda kuru kontak ve uzaktan haberleşme protokolleriyle performanslı bir şekilde çalışır.

 

http://powerelektronik.com/power-industrial-dc-systems

Benning Modular UPS ve Solar inverter 1 MW kuruldu.

 

İnverter bir dönüştürme sistemidir. Akünüzden alacağınız enerjiyle birçok hassas cihazınızda kolay bir şekilde çalışma imkânına kavuşmuş olacaktır. Solar enerji böylece daha düşük maliyet ile kolay bir enerji seçeneğine de sizleri kavuşturmuş olacaktır. Bu sistemde özellikle temiz enerjinin doğru kullanılması da önemlidir. Power Solar Enerji  inverter, enerji masrafını da kısacaktır. Şebeke elektriği olmadığında bundan kolay bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Solar inverterler (1-1000 kW)

Bitlis Adilcevaz Projemiz..

Adilcevaz 1,700 kWp projesine başlanmıştır. 

Hitzinger marka ürünlerimiz..

Hitzinger %99 kinetik enerji modülü verimliliği ile dünyada tek olma özelliğini koruyor 50 yıl kullanım ömrü olan makina tüm Avrupa Amerika ve Afrika ülkeleri yoğunlukla kullanmaktadır.

1946 yılından bu yana alternatör jeneratör kinetik enerji modülü türbin ve Dinamik UPS üreten Hitzinger firmamız AR-GE çalışmalarına cirosunun %15’ ini ayırarak devam etmektedir.

150 kVA dan 25 mVA ya kadar ürün çözümleri sunan Hitzinger 1968 yılında kurduğu makina hali hazırda çalışmaya işlem görmeye  devam etmektedir. Bu denli kaliteli ürünler almak isteyen sayın potansiyel alıcı ciddi ve kaliteye öncelik veren müşterilerimizi her zaman fabrika gezisi ve bu ürünleri yerinde göstermeye hazır olduğumuzun bilgisini paylaşmaktan gurur ve kıvanç duyarız.