Hata - Veriler yollanamadı :( Lütfen tüm alanları doğru şekilde doldurduğunuzdan emin olup yeniden deneyiniz!
Başarılı - Gönderme İşlemi Başarılı :)

Danışmanlık

Güneş Enerjisi Sistemlerinde Türkiye’nin öncü firmalarından olan Solar Power, geleceğin enerji teknolojisi olan güneş enerjili sistemler hakkında sizleri bilgilendirmeyi kurumsal misyonunun bir parçası olarak görmektedir. Bu sayede bu teknolojiyi ülkemizde yayarak aynı zamanda doğaya ve insana karşı olan misyonumuzu da gerçekleştirmiş olacağımızı düşünüyoruz.

Güneş Enerjili Aydınlatma

Güneş panellerinin ilk olarak uygulanmaya başladığı alan olarak aydınlatma karsımıza çıkmaktadır. Özellikle 1990’lı yılların basları itibariyle teknolojinin gelişmesi, hücre verimlerinin artması ve panel fiyatlarının düşmesi sonucu güneş enerjili aydınlatma sistemleri dünya genelinde oldukça sık kullanılır hale gelmiştir.

Şebekeden Bağımsız (Off-grid)

Off-grid güneş sistemleri, ana elektrik dağıtım ağına bağlı olmayan evler veya binalar için elektrik sağlamak için tasarlanır. Bu sistemler genellikle ana elektrik dağıtım ağına bağlanmak için makul veya ekonomik olmayan uzak veya kırsal alanlarda kullanılır.

Şebeke Bağlantılı (On-grid)

Dünyada en popüler fotovoltaik elektrik üretimi uygulaması binaların çatılarındaki ve cephelerindeki PV panellerden elde edilen gücün elektrik şebekesine aktarılmasıdır. Bu uygulamada fotovoltaik elektrik üretim sistemi adeta bir mini elektrik santrali gibi çalışır. Fotovoltaik panellerden üretilen elektrik ayrı bir sayaç üzerinden ayrı bir tarifeden şebekeye satılır.

 

Fotovoltaik Sistem Proje Başvuru Formu

Başvuru formuna sağda yer alan Dokümanlar kısmından ulaşabilirsiniz.

Simülasyon Çalışmamız

...

Satış Sonrası Servis ve Bakım

...

Choose Your Color
You can easily change and switch the colors.